FIRMA

Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż detaliczna i hurtowa importowanych kamieni naturalnych. Specjalizujemy się w dostawach kamienia naturalnego, w szczególności granitu. Obsługujemy import kamienia z rynków azjatyckich (Indii i Chin) na rynki europejskie. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną kamienia. Posiadamy w ciągłej sprzedaży płyty oraz płytki granitowe. Realizujemy zamówienia kontenerowe na gotowe wyroby kamienne oferując korzystne warunki cenowe. Od samego początku naszej działalności w branży kamieniarskiej ogromny nacisk kładziemy na wysoką jakość sprzedawanych produktów. Współpracujemy z największymi kamieniołomami na świecie. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikat CE i są zgodne z zasadami Unii Europejskiej.

Z przyjemnością informujemy Państwa o naszej nowej dostawie marmuru Breccia Sarda Venato Extra (I gat.) z Włoch. W najbliższym czasie spodziewamy się kolejnych dostaw granitu z Indii i Chin. Wkrótce nowa dostawa płyt w grubościach 5 i 6 cm.

Nowa dostawa nagrobków z materiału Viscount White, Orion i  G-664!!!

Importujemy z:

INDII
CHIN
WŁOCH
HISZPANII
BRAZYLII

Witamy!

Autor: morten
Data dodania: 04.09.2015 21:53

W czym możemy pomóc ?

Realizujemy dostawy granitu w postaci bloków, płyt, płytek granitowych  i gotowych wyrobów kamiennych. Jeżeli nie znajdziecie Państwo materiałów których szukacie, jesteśmy w stanie sprowadzić  kamień nie wymieniony w naszej ofercie.

 

 

Czym się zajmujemy ?

Realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości i systematyczności zamawianego towaru.

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę ?

Dzięki doświadczeniu we współpracy z kamieniołomami, oferujemy towar w bardzo dobrej jakości, którą zapewniamy dzięki osobistym kontrolom i ciągłej inspekcji przy załadunku granitu.

 

Jak złożyć zamówienie?

Prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy: granitywalendzewicz@gmail.com. W treści wiadomości prosimy o podanie ilości i rodzaju potrzebnego towaru. Jednocześnie zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy w Suwałkach do obejrzenia naszego asortymentu.